Historia

ADMAT datuje rozpoczęcie swej działalności na 1985 rok. Początki firmy związane były z przemysłową produkcją lodów. Wprowadziliśmy wiele doskonale rotujących produktów w tym Lody Pyszne z naturalnymi, autorskimi polewami, będące naszym znakiem firmowym. Oferujemy również całą gamę pozostałych lodów takich jak: desery lodowe, lody na patyku oraz lody familijne. Dla odbiorców gastronomicznych proponujemy wysokiej jakości naturalne lody w pojemnikach 5-litrowych.

Odpowiadając na potrzeby i uznanie naszych Klientów oraz na wyraźne zapotrzebowanie rynku w 2005 roku ADMAT rozpoczął produkcję mrożonych warzyw i owoców. Korzystając z bogatej i różnorodnej bazy surowcowej w Wielkopolsceoraz z własnych plantacji przerabiamy i konfekcjonujemy w opakowania detaliczne oraz gastronomiczne szeroki asortyment mrożonek, od monoproduktów, poprzez zupy i liczne mieszanki warzywne.

Od 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby mączne: pierogi, pyzy i kluski. Opierając się na tradycyjnej, ręcznej produkcji wykwalifikowanych pracownic stworzyliśmy linię domowych i bardzo smacznych produktów mącznych.
Nasza strategia zakłada ciągły rozwój, utrzymywanie najwyższej jakości produktów, systematyczne poszerzanie asortymentu lodów, mrożonek, jak i wyrobów mącznych.

Dodatkowym atutem jest duża elastyczność, wrażliwość na reakcje rynku i potrzeby Klientów a także sprawna logistyka.